Úvod O nás Certifikáty, akreditace a programy Cisco Networking Academy Program

Cisco Networking Academy Program

Jsme zapojeni do programu Cisco Networking Academy, který napomáhá ke zvyšování odborné úrovně přípravy studentů na jejich budoucí zaměstnání a uplatnění na trhu práce v oblasti informačních technologií.
Cisco Networking Academy

V roce 2002 jsme se staly lokální akademií v celosvětovém programu Cisco Networking Academy (Netacad). Tento program je aktivitou společnosti Cisco Systems, která je největším výrobcem aktivních síťových prvků na světě. Společnost Cisco v rámci dlouholeté spolupráce se středními a vysokými školami z celé ČR tímto programem napomáhá ke zvyšování odborné úrovně přípravy studentů na jejich budoucí zaměstnání a uplatnění na trhu práce v oblasti informačních technologií. Nasazení programu v ČR umožňuje školám využití Netacad při organizaci studia nejen pro interní studenty, ale také pro zájemce mimo akademickou sféru např. nezaměstnaným, a to formou rekvalifikací. Absolventi studia pak po jednotlivých jeho etapách mají možnost získat celosvětově uznávanou certifikaci, která se v posledních letech stává standardem pro uplatnění na trhu práce doma i zahraničí.

Cíle programu

Cílem programu je prispět k profesní přípravě specialistů pro potřeby budování informační společnosti. Součástí Netacad je systém podporující e-learningově orientované vzdělávání. To umožňuje vysoce efektivně získávat znalosti o síťových a ICT technologiích, v současné době stále více potřebných pro budování globální ekonomiky. Netacad díky kombinaci několika složek, které jako celek tvoří systém podpory studia, efektivně nahrazují klasickou formu vzdělávání.

Akce dokumentů

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM
A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY