Úvod Kurzy a školení

Kurzy a školení

Přehled kurzů a školení nabízených pedagogickým pracovníkům, firmám a široké veřejnosti Centrem odborného vzdělávání v elektrotechnice a ICT.
Další vzdělávání pedagogických pracovníků

Učebna VT T1V rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků jsme pro pedagogy základních a středních škol připravili několik zajímavých odborně zaměřených kurzů.

Více...
Firmy a veřejnost

Firmy a veřejnostFirmám a zájemcům z řad veřejnosti nabízíme kurzy v oblasti informačních a komunikačních technologiích zaměřených zejména na práci v kanceláři a CAD systémů pro oblast strojírenství.

Více...
Kurzy programu SAS

Logo SASŠkolám z celé republiky nabízíme prezenční i distanční certifikovaná školení uživatelů a správců programu SAS a konzultační a poradenskou činnost.

Více...
Microsoft Partneři ve vzdělávání

Microsoft Partners in Learning of Education Jsme školicím střediskem v rámci celosvětového programu Microsoft Partneři ve vzdělávání pro Královéhradecký kraj.

Více...
Rekvalifikační kurzy

RekvalifikaceVe spolupráci s Úřadem práce realizujeme pro uchazeče o zaměstnání a zájemce o zaměstnání rekvalifikační kurzy v oblasti informačních a komunikačních technologiích a CNC obráběcích strojích.

Více...

Akce dokumentů

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM
A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY